Osiedle budynków wielorodzinnych w Lublinie

Przy ul. Generała Stanisława Skalskiego na lubelskim Felinie powstał zespół trzech czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych.  

Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, która rozwija się bardzo szybko, z dogodnym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic, a także obwodnicy miasta.  

Strukturę lokali stanowią atrakcyjne mieszkania 2- 3- i 4-pokojowe, o przemyślanych rozkładach, dających możliwość funkcjonalnego zaprojektowania wnętrz. We wszystkich mieszkaniach znajdują się duże balkony. 

Osiedle budynków wielorodzinnych w Lublinie
Osiedle budynków wielorodzinnych w Lublinie

System na elewacje

Fasada została zabezpieczona tynkiem Dekoral Professional Akrys 3000  S-S w kolorze białym RAL 9003. Dzięki zawartości zarówno silikatu, jak i silikonu jest on wysoce paroprzepuszczalny oraz odporny na warunki atmosferyczne. Powierzchnia fasady została również zabezpieczona przed wnikaniem zanieczyszczeń.  

Elewację pomalowano farbą nowej generacji Dekoral Professional Akrylit SX Areo, której formuła bazuje na kombinacji wysokogatunkowych spoiw polimerowych oraz ultralekkich szklanych wypełniaczy.  Farba jest głęboko matowa i antyrefleksyjna. Bardzo dobrze maskuje rysy oraz statyczne mikropęknięcia. Tworzy powłokę, która charakteryzuje się najwyższą odpornością na promieniowanie UV i działanie mikroorganizmów. Farba może być barwiona na w komputerowym systemie kolorowania.  Na elewację budynków wielorodzinnych w Lublinie wybrano kolory ze wzornika NCS: S 2040-G40, S 3050-G40Y, S 5040-G40Y.

Wnętrza pomieszczeń wspólnych zostały pomalowane farbą  Dekoral Professional Akrylit 3000 PW w kolorze białym. Farba nadaje ścianom estetyczny matowy wygląd i jest odporna na szorowanie na mokro. Dodatkowo produkty jest łatwy w stosowaniu i dodatkowo zoptymalizowany pod kątem aplikacji natryskiem.

Osiedle budynków wielorodzinnych w Lublinie